سیزدهمین دوره EMBA- مدیریت اجرایی

 

 

 

هدف دوره: آماده سازی ، پرورش و تربیت مدیران حرفه ای و اجرایی برای بخش ها ، شرکت ها و بنگاه های صنعتی ، اقتصادی و اجتماعی کشور

 

شرح دوره:

 

تجارب موجود در فرآیند توسعه اقتصادی در کشورهای توسعه یافته و نوپای صنعتی نشان می‌دهد که توان مدیریت یکی از اهرم‌های قوی و محرک‌های اصلی توسعه است . نیاز به تقویت و تجهیز کادر مدیریت بخصوص در سطح اجرایی در کشور ما نیز بخوبی احساس شده است. کشور ما اکنون نیازمند مدیرانی است که بتوانند با بهره‌گیری ازآخرین دستاوردهای دانش مدیریت و تجارب کشورهای صنعتی و نیز درنظرگرفتن شرایط بومی، وظایف خویش را در راهبری و مدیریت به ویژه در زمینه‌های برنامه ریزی، سازماندهی، ‌هماهنگی و کنترل، ‌مدیریت منابع انسانی و بالاخره نوآوری و تحول، به نحوی موثرتر از گذشته انجام داده و راه را برای توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی هموار کنند. دوره کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی نیز به منظور پرورش چنین مدیرانی برای بنگاه‌های تولیدی و خدماتی در  بخش‌های دولتی، خصوصی و تعاونی طراحی و تدوین شده است.

 

شرایط شرکت کنندگان :

- دارا بودن مدرک کارشناسی از موسسات آموزشی معتبر داخلی و خارجی

- حداقل سه سال سابقه کار واقعی یا فعالیت اجتماعی مفید

- اتمام خدمت نظام وظیفه (برای داوطلبین مرد)

 

مخاطبین دوره:

- این دوره با کمک اساتید حرفه ای و تراز اول سازمان مدیریت صنعتی ایران در یزد اجرا می شود و دوره سیزدهم از کمک حمایتی و ویژه سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی استان برخوردار است .

- دوره مشمول تسهیلات کم بهره ( 4 درصدی) بانک مهر ایران می باشد .

19 دی 1398
4 بهمن 1400
2 آذر 1398
12 دی 1398
704 ساعت
20 نفر
240,000,000 ریال
یزد - صفاییه - ابتدای بلوار جهاد - مابین میدان ریاضی و کاج - سازمان مدیریت صنعتی یزد
0353822777

        |     290 |
اشتراک‌گذاری در فیس بوک اشتراک‌گذاری در توییتر اشتراک‌گذاری در گوگل پلاس اشتراک‌گذاری در لینکدین
دیدگاه کاربران