سیزدهمین دوره EMBA- مدیریت اجرایی

 

 

 

هدف دوره: آماده سازی ، پرورش و تربیت مدیران حرفه ای و اجرایی برای بخش ها ، شرکت ها و بنگاه های صنعتی ، اقتصادی و اجتماعی کشور

 

شرح دوره:

 

چرا MBA بخوانیم؟

 

  • فراگیری دانش ها و مهارت های مدیریتی

 

تغییرات تکنولوژیک،تغییرات درنیازهایمشتریان و تحولات در فضای بازاربسیاریازکارافرینان ، صاحبان کسب و کارومدیران ارشد شرکت ها که را که تحصیلات فنی ، مهندسی ،پزشکی و .... دارند را متوجه این نکته نموده است که برای هدایت اثر بخش شرکت خود به مهارتهای مالی ، مدیریتی ، بازاریابی و ...نیاز دارند ، یکی از راه حل های موجود بدستآوردن مهارت های مدیریتی، بازاریابی،همچنین  مهارت های تصمیم گیری استراتژیک گذراندن دوره MBA است.

 

  • سرمایه گذاری برای توسعه فردی

 

گذراندن دوره ی MBA سرمایه گذاری مناسبی برای رشد شغلی،توسعه ی فردی و افزایش درآمد میباشد.

 

  • فرصت بیشتر استخدامی برای دارندگان مدرک MBA

 

در سال های اخیر شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی و دولتی ایران علاقه مندی زیادی به استخدام دارندگان مدرک MBA از خود نشان داده اند و دارندگان مدرک MBA را در اولویت استخدامی خود قرار می دهند

 

چرا EMBE؟چرا سازمان مدیریت صنعتی؟

 

سازمان مدیریت صنعتی اولین و معتبر ترین ، موسسه آموزشی برگزار کننده دوره های MBA در ایران است . سازمان مدیریت صنعتی در اواخر دهه 40 شمسی فعالیت های آموزشی خود را با برگزاری دوره های مشترک پرورش مدیر با دانشگاه پنسیلوانیای آمریکا - مدرسه وارتون آغاز نمود. این دوره ها در مقطع کارشناسی ارشد برگزار می شد و مدرک آن توسط دانشگاه وارتون که همواره در رتبه بندی دانشکده های مدیریت جهان حائز رتبه های اول تا سوم می باشد، صادر می شد.

 

مدرک معتبر دوره:

 

دانش‌آموختگان دوره مطابق شرایط سازمان مدیریت صنعتی، گواهینامه دوره درسطح کارشناسی ارشد MBA- بازرگانی اعطا خواهد شد.این مدرک از سوی سازمان ارزشیابی WES (World Education Services) کانادا و امریکای شمالی مورد تایید قرار گرفته است.

 

محتوای متمایز و کاربردی دوره:

 

سازمان مدیریت صنعتی به عنوان اولین برگزار کننده ی دوره های MBA در ایران پس از شش دهه سابقه دوره های MBA خود را به روشی متفاوت و کاربردی برگزار می کند که بعضی از ویژگی های آن به شرح زیر است:

  1. کاربردی بودن دروس ارائه شده مبتنی بر مبانی نظری و تئوریک مباح
  2. استفاده از روش های متنوع سخنرانی، نمایش فیلم، کار گروهی، موردکاوی،انجام پروژه کاربردی بودن دروس ارائه شده مبتنی بر مبانی نظری و تئوریک مباحث 
  3. وجود فراگیران با سوابق تجربی مناسب از طیف گسترده ای از صنایع تولیدی و خدماتی کشور
  4. بهره مندی از یکی از تخصصی ترین و به روزترین کتابخانه ها و منابع علمی مدیریتی در کشور

 

ویژگی ها و مشخصات دوره E MBA گرایش مدیریت اجرایی

 

هدف دوره:

هدف کلی این برنامه کمک به بهبود نظام مدیریت سازمان‌های تولیدی، صنعتی و بنگاه‌های خدماتی خصوصی و دولتی است. انتظار می‌رود مدیران بنگاه‌های مذکور با شرکت در این برنامه به حرفه مدیریت تسلط بیشتری یابند و با‌استفاده از فنون و تئوری‌های جدید مدیریت، وظایف خود را به‌نحوی موثر تر از سابق انجام دهند. مزید بر آن انتظار می‌رود شرکت در این برنامه راه را برای قبول مسئولیت‌های دشوارتر مدیریت توسط شرکت‌کنندگان هموار کند.

مخاطبین دوره :

 مدیران ارشد و میانی سازمانها و بنگاه های اقتصادی

شرایط شرکت در دوره:

تکمیل و ارسال فرم اعلام آمادگی دارا بودن مدرک کارشناسی از دانشگاهها و موسسات آموزشی معتبر کشور.دارا بودن حداقل سه سال سابقه کار مدیریتی پذیرفته شدن در سنجش تعیین سطح و مصاحبه اختصاصی

مدرک دوره:

به فارغ‌التحصیلان دوره مطابق شرایط سازمان مدیریت صنعتی، گواهینامه دوره درسطح کارشناسی ارشد EMBA- مدیریت اجرایی اعطا خواهد شد.

مدت دوره:

2.5 سال و معادل 5 ترم– 48 واحد درسی و 768 ساعت آموزشی

 

 

شرایط شرکت کنندگان :

- دارا بودن مدرک کارشناسی از موسسات آموزشی معتبر داخلی و خارجی

- حداقل سه سال سابقه کار واقعی یا فعالیت اجتماعی مفید

- اتمام خدمت نظام وظیفه (برای داوطلبین مرد)

 

مخاطبین دوره:

- این دوره با کمک اساتید حرفه ای و تراز اول سازمان مدیریت صنعتی ایران در یزد اجرا می شود و دوره سیزدهم از کمک حمایتی و ویژه سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی استان برخوردار است .

 

2 بهمن 1399
29 اسفند 1401
4 مهر 1399
1 بهمن 1399
704 ساعت
20 نفر
260,000,000 ریال
یزد - صفاییه - ابتدای بلوار جهاد - مابین میدان ریاضی و کاج - سازمان مدیریت صنعتی یزد
03538227777

        |     2238 |
اشتراک‌گذاری در فیس بوک اشتراک‌گذاری در توییتر اشتراک‌گذاری در گوگل پلاس اشتراک‌گذاری در لینکدین
دیدگاه کاربران